بهترین دندانپزشک زیبایی و متخصص زیبایی دندانها

دندانپزشکی زیبایی به مجموعه اعمالی گفته می‌شود که با بهبود وضعیت دندان‌ها و لثه‌ها، باعث بهتر و جذاب‌تر شدن لبخند افراد می‌شوند. از آنجا که هدف دندانپزشک عمومی بهبود ظاهر و عملکرد دندان‌های بیمار است، عموماً، عبارت دندانپزشکی زیبایی یک عنوان زائد تلقی می‌شود؛ حال آنکه، دندانپزشکی عمومی بیشتر بر بهبود لبخند و ظاهر کلی دندان‌ها تأکید دارد.

دندانپزشکان و کلینیک دندانپزشکی زیبایی که خدمات زیبایی ارائه می‌دهند، در زمینه تکنیک‌هایی که می‌توانند اعتماد به نفس افراد را تا حد زیادی بهبود داده و نگاهشان را به زندگی را تغییر دهند، تجربه گسترده‌ای دارند. دندانپزشکان زیبایی می‌توانند لبخند را از لبخندی که تنها حرکت دو لب به هم دوخته است به یک لبخند کامل، درخشان و سفید تبدیل کنند.

تیم دندانپزشکان کاملاً مجرب ما با مهارتی که در درمان‌های زیبایی دندانپزشکی دارند می‌توانند شما را صاحب لبخندی بی‌عیب و نقص کنند. کلینیک دندانپزشکی تهران، با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های دندانپزشکی زیبایی و ارائه درمان‌های مختلف دندانپزشکی از جمله سفید کردن دندان، نصب ونیر، پروتزهای دندان، بریس‌های متحرک و نامرئی و روکش‌های دندان، انواع مشکلات دهان و دندان شما را رفع کرده و با برطرف کردن ترک‌ها، لکه‌ها و عدم هم‌ترازی دندان‌ها و همچنین جایگزینی دندان‌های از دست رفته، لبخند زیبا و جذابی را به شما هدیه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با ما از طریق شماره‌های 02126110052- 02126110053-09193040491 تماس بگیرید.

دندانپزشکی زیبایی شامل چه درمان‌هایی می‌شود؟


 j
ما در کلینیک دندانپزشکی تهران اعمال دندانپزشکی زیبایی  زیر را انجام می‌دهیم:

اینویزالاین (ارتودنسی نامرئی)

محبوب‌ترین جایگزین بریس‌های ارتودنسی، بریس‌های نامرئی هستند زیرا همانطور که نام آن‌ها نشان می‌دهد، این بریس‌ها دیده نمی‌شوند. این بریس‌ها نیز دندان‌ها را به همان روش بریس‌های معمولی ارتودنسی مرتب می‌کنند، با این تفاوت که هنگام استفاده از آن‌ها، لبخند ظاهر طبیعی خود را از دست نمی‌دهد.

j1

سفید کردن دندان‌ها

یکی از روش های دستیابی به طرح لبخند و دندان زیبا ، سفید کردن دندان است. سفید کردن دندان متداول‌ترین درمان دندانپزشکی زیبایی است، زیرا می‌تواند به راحتی ظاهر یک لبخند را به طور قابل توجهی بهبود دهد. در حال حاضر، تکنیک‌های مختلفی برای سفید کردن دندان وجود دارد، که برخی از آن‌ها تنها در مطب انجام شده و برخی دیگر در خانه انجام می‌شوند.

j2ونیرها

ونیرها، پوسته‌های فوق نازکی از جنس مواد هم‌رنگ دندان هستند که برای پوشاندن سطح جلویی دندان‌ها جهت بهبود ظاهر لبخند طراحی شده‌اند. ونیرها به صورت سفارشی و متناسب با شرایط هر بیمار ساخته می‌شوند تا دندانپزشک مطمئن شود که آن‌ها کاملاً با دندان‌های بیمار مورد نظر تناسب داشته و ظاهری طبیعی دارند. از ونیرها می‌توان برای دندان‌هایی که دچار لب‌پریدگی، لک، عدم همترازی، ناهمواری، ساییدگی یا فواصل غیرطبیعی هستند استفاده کرد.

j4

پروتزهای دندان

نصب پروتز یک عمل دندانپزشکی زیبایی است که از آن برای جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته استفاده می‌شود. پروتزهای دندانی راه حل بلند مدتی هستند که بیمار با استفاده از آن‌ها صاحب لبخندی با ظاهری طبیعی و سالم می‌شود. این پروتزها به روش جراحی در استخوان فک کاشته شده و می‌توانند راه حل مناسبی برای تمام افرادی باشند که خواهان جایگزینی دندان‌های از دست رفته و به دست آوردن یک لبخند زیبا هستند (البته به جز کودکان).

j5

بازسازی کامل لبخند

در بازسازی کامل لبخند، با استفاده از یک یا چند عمل دندانپزشکی زیبایی، لبخند بهبود می‌یابد. در این تکنیک، از تمامی درمان‌های مورد نیاز برای بهبود لبخند، از جمله سفید کردن دندان، نصب ونیر، پر کردن دندان با مواد همرنگ آن، نصب تاج  و روکش دندان و بریج استفاده می‌شود.

j6

لومینیرز و ونیرهای بدون نیاز به آماده‌سازی

لومینیرز و ونیرهای «بدون نیاز به آماده‌سازی» ونیرهای بسیار نازکی هستند که با آماده‌سازی خیلی کم یا بدون نیاز به آماده‌سازی روی دندان‌ها نصب شده و قادرند ظاهر دندان‌هایی که دچار لک، لب‌پریدگی، تغییر رنگ یا عدم هم‌ترازی هستند، را به طور دائم تغییر دهند.

j7

پر کردن دندان با مواد همرنگ دندان

رزین‌های کامپوزیت، که یک سری مخلوط پلاستیکیِ همرنگ دندانِ حاوی دی‌اکسید سیلیکون هستند می‌توانند به دندان‌ها ظاهری جذاب و سالم بدهند. رزین‌های کامپوزیت، مزایای زیادی نسبت به فیلرهای سنتی نقره یا آمالگام دارند.

88بریج‌ها

از بریج‌ها برای پر کردن جای دندان‌های از دست رفته استفاده می‌شود، خالی ماندن جای دندان‌ها می‌تواند باعث مشکلات بسیاری شده و بر ظاهر لبخندتان نیز تأثیر منفی بگذارد.

j9باندینگ دندان

در این روش از مواد رزینی همرنگ دندان برای بهبود ظاهر دندا‌ن‌های بدرنگ یا لب‌پریده، بستن فاصله بین دندان‌ها، تغییر شکل یک دندان‌ها، یا افزایش ارتفاع یک دندان استفاده می‌شود. باندینگ دندان با استفاده از یک چسب مخصوص و یک نور سخت کننده با شدت بالا انجام می‌شود. در برخی موارد از باندینگ به جای ماده پر کننده آمالگام؛ برای محافظت از بخشی از دندان که لایه‌های محافظ عصب‌های آن از بین رفته‌اند؛ یا محافظت از ریشه‌هایی که به خاطر تحلیل لثه نمایان شده‌اند نیز استفاده می‌شود.

untitled

انتخاب دندانپزشک زیبایی


انتخاب یک دندانپزشک زیبایی مناسب برای دستیابی به نتایج مورد نظرتان ضروری است. به خاطر داشته باشید که دندانپزشکی زیبایی، رسماً به عنوان یک تخصص مستقل شناخته نمی‌شود، بنابراین هر دندانپزشکی بدون هیچگونه مشکل قانونی می‌تواند خود را یک دندانپزشک زیبایی معرفی کند. اگر چه نحوه انجام اعمال مربوط به دندانپزشکی زیبایی به تمامی دندانپزشکان آموزش داده می‌شود، اما توانایی دستیابی به سطح بالایی از تخصص در این زمینه نیازمند سال‌ها آموزش و مطالعات گسترده است.

از دیگران بپرسید

اگر هر یک از دوستان یا اعضاء خانواده‌تان درمان دندانپزشکی زیباییِ خوبی دریافت کرده، از وی بخواهید دندانپزشک خود را به شما معرفی کند. در این صورت، شما می‌توانید وب سایت دندانپزشک مورد نظر را مطالعه کرده، با مطب وی تماس بگیرید یا برای یک جلسه مشاوره مقدماتی به مطب او مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از سایر شاغلان حوزه دندانپزشکی که می‌شناسید بخواهید بهترین دندانپزشک زیبایی را به شما معرفی کنند. برای انتخاب دندانپزشک اطفال خوب برای فرزندان خود نیز می توانید از همین طریق اقدام نمایید.

کار دندانپزشکان را ببینید

اکثر دندانپزشکانی که اعمال دندانپزشکی زیبایی انجام می‌دهد، از نتیجه کار خود راضی بوده و مایلند آن را در قالب عکس‌های قبل و بعد از درمان، ثبت کرده و به مراجعین خود نشان دهند. معمولاً، شما می‌توانید این عکس‌ها را به صورت آنلاین یا در آلبوم‌های موجود در مطب دندانپزشک ببینید. مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که نمونه‌های قبل و بعد از درمان به صورت آماده در بازار و اینترنت موجود است، بنابراین باید مطمئن شوید عکس‌هایی که به شما نشان داده می‌شوند عکس بیماران واقعی دندانپزشک مورد نظر هستند.

یک فهرست تهیه کنید

حتماً قبل از برگزاری اولین جلسه مشاوره‌ با یک دندانپزشک زیبایی، مشخص کنید که خواهان تغییر کدام جنبه‌ها یا کاستی‌های لبخندتان هستید. لبخندتان را به دقت بررسی کرده و فهرستی از اهداف مورد نظرتان تهیه کنید. در این صورت، هنگامی که یک دندانپزشک زیبایی انتخاب کردید، برای مطرح کردن فهرست خواسته‌هایتان و مقایسه آن با پیشنهادهای دندانپزشک آماده خواهید بود.

صلاحیت‌های مورد نیاز یک دندانپزشک زیبایی برای کمک به یافتن یک دندانپزشک زیبایی مناسب


  • گواهی‌های آموزشی و تحصیلی دندانپزشکی دندانپزشک مورد نظر را چک کرده و از صحت آن‌ها مطمئن شوید.
  • به دنبال دندانپزشکی باشید که آموزش‌های تخصصی لازم در زمینه دندانپزشکی زیبایی را دیده باشد.
  • دندانپزشکی را انتخاب کنید که تعداد قابل توجهی اعمال دندانپزشکی زیبایی انجام داده باشد.
  • برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دندانپزشک مورد نظر مراجعه کنید.
  • عکس‌های قبل و بعد درمان‌های مختلف بیماران قبلی را ببینید.
  • از دندانپزشک بپرسید که نتیجه درمان زیبایی را تا چه مدت و از چه جنبه‌هایی تضمین می‌کند.

 

برچسب: اصلاح طرح لبخند، سفید کردن دندان، ارتودنسی، ونیر، روکش