تهران ،فرمانیه، جنب باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان ۲۴۱،طبقه سوم واحد شماره ۱۱

 

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران نتایج بهتر و عوارض کمتر

ایمپلنت روشی است که برای جایگزین کردن دندانی که از بین رفته است انجام می‌‌شود. برخلاف دندان مصنوعی که به راحتی از دهان خارج می‌‌گردد ایمپلنت درون فک قرار داده می‌‌شود و این امر از طریق انجام چند عمل جراحی کوچک محقق خواهد شد. ایمپلنت دندان یک قطعه فلزی کوچک از که شبیه پیچ به نظر می‌رسد و درون استخوان فک و جایی که ریشه‌های دندان از بین رفته وجود داشته است قرار داده می‌شود. با گذر زمان استخوان در اطراف ایمپلنت شروع به رشد می‌‌کند و به نگه داشتن آن در جای خود کمک خواهد کرد. یک دندان مصنوعی یا تاج به این قطعه فلزی متصل می‌شود تا جای خالی حاصل از دندان را پر کند. تاج دندانی به نحوی ساخته می‌شود که از لحاظ شکل، رنگ و اندازه شبیه سایر دندان‌های شما باشد. می‌‌توان از ایمپلنت دندانی برای نگه داشتن پل دندان یا دندان مصنوعی در جای خود استفاده کرد. برای آنکه بتوانید بهترین متخصص ایمپلنت در تهران را پیدا کنید باید بدانید که کدام متخصص دندان باید به کاشت ایمپلنت دندانی بپردازد. در این مقاله به مهمترین ویژگی‌های متخصص ایمپلنت در تهران اشاره می‌کنیم.

[sv slug=”alert”]

همه متخصصان دهان و دندان می‌‌توانند به کاشت ایمپلنت دندان بپردازند اما بدون شک این مسئله بدین معنا نیست که شما به نتایج دلخواه خود را به دست خواهید آورد. فرایند برنامه ریزی و کاشت ایمپلنت به آموزش تخصصی و مهارت‌های عملکردی نیاز دارند تا درمان با موفقیت انجام شود. برای کاشت موفقیت آمیز یک ایمپلنت باید اقدامات مهم و ضروری از قبیل ارزیابی صحیح تراکم و سلامت استخوان فک انجام شود تا از قدرت آن برای نگه داشتن ایمپلنت و وارد کردن صحیح پست‌های ایمپلنت درون استخوان و در محل دقیق اطمینان حاصل شود. شکست در مرحله جراحی بدون شک باعث شکست در کاشت ایمپلنت و آسیب دیدگی دائم دهان و صورت خواهد شد. حتی اگر ایمپلنت شما در جای خود باقی بماند نتیجه به دست آمده از درمان آن چیزی نخواهد بود که شما انتظارش را دارید. اگر به کاشت ایمپلنت نیاز دارید باید به فردی مراجعه کنید که در زمینه کاشت ایمپلنت دندانی تخصص دارد و دارای برد تخصصی کاشت ایمپلنت می‌باشد. در کلینیک دندان پزشکی تهران متخصص پروتز و ایمپلنت حضور دارد. در این کلینیک ایمپلنت دندان، تمامی مراحل کاشت ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت در تهران انجام می‌شود و از بهترین برندهای ایمپلنت جهان استفاده می‌گردد تا بدون درد و عوارض جانبی و با سرعت بالا فرایند کاشت ایمپلنت انجام شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت با شماره تلفن‌های  02126110052 – 02126110053 تماس حاصل فرمایید.

[sv slug=”alert1″]

آیا متخصص ایمپلنت در کلینیک دندان پزشکی تهران دارای پروانه تخصص است؟ 


آیا متخصص ایمپلنت در کلینیک دندان پزشکی تهران دارای پروانه تخصص است

تمامی دندان پزشکانی که مرحله آموزش عمومی و دوره عمومی دندان را گذرانده باشند می‌توانند وارد دوره تخصصی کاشت ایمپلنت شوند اما متخصص ایمپلنت به فردی گفته می‌‌شود که علاوه بر دندان پزشکی عمومی ‌سال‌ها در زمینه جراحی دندان و به ویژه کاشت ایمپلنت آموزش تخصصی دیده است. دوره‌های تخصص دندان پزشکی باید با بالاترین استانداردها همراه شود تا دندان پزشک بهترین آموزش ببیند و عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. به پایان رساندن دوره تخصصی کاشت ایمپلنت با موفقیت به این معنا است که فرد توانست در زمینه کاشت ایمپلنت دانش و مهارت بالایی را کسب کند. دندان پزشکانی که قصد دارند آموزش خود را ادامه دهند پس از اتمام دوره عمومی پزشکی برای دکتری تخصصی آماده می‌شوند و می‌توانند تحصیلات خود را در آزمون ورودی تخصصی و یک از رشته‌های مورد نظر خود ادامه دهند و پس از آن که دوره خود را با موفقیت سپری کردند به عنوان متخصص در آن زمینه فارغ التحصیل شوند. به این ترتیب متخصص ایمپلنت و پروتز دندان در تهران فردی است که دوره آموزشی تخصصی ۳ تا ۴ ساله را به همراه دوره ۶ ساله در دندان پزشکی عمومی سپری کرده است و در این دوران توانسته به درمان بیمارانی بپردازد که دچار مشکلات شدید ایمپلنت دندان و پروتز بودند و به این ترتیب تجربه و مهارت کافی را کسب کرده است. دندان پزشکان باید آزمون نظری و عملی را سپری کند و در صورتی که بتواند این آزمون را با موفقیت پاس کنند برد تخصصی در زمینه کاشت ایمپلنت را کسب خواهند کرد. باید کاشت ایمپلنت توسط فردی انجام شود که در زمینه کاشت ایمپلنت و پروتز تخصص و مهارت بالایی دارد.

متخصص کاشت ایمپلنت در تهران به چند سال تجربه برای کاشت ایمپلنت نیاز دارد؟ 


 یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام جستجو برای پیدا کردن متخصص ایمپلنت باید به آن توجه داشته باشید بررسی سوابق آموزشی دندان پزشک در زمینه کاشت ایمپلنت است. یک دندان پزشک خوش نام و آموزش دیده می‌تواند به انجام کاشت پروتز بپردازد و با کمال میل اطلاعاتی را درباره تجربیات و دوره‌های آموزشی سپری شده خود توضیح خواهد داد. اگر دندان پزشک به شما گفته این است که دوره کوتاهی را در زمینه کاشت ایمپلنت گذرانده است احتیاط کنید. گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه برای انجام چنین کار سنگینی کافی نیست. به طور دقیق به بررسی اطلاعات مورد نیاز خود بپردازید و اگر متوجه شدید که دندان پزشک انتخابی شما همه شرایط را ندارد به سراغ نفر بعدی بروید.

متخصص ایمپلنت در تهران در طول سال به کاشت چند عدد ایمپلنت می‌پردازد؟ 


این مسئله اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا هر چه تجربه دندان پزشک در زمینه کاشت ایمپلنت بیشتر باشد به نفع شما خواهد بود. هرچه دندان پزشک به کاشت ایمپلنت بیشتری پرداخته باشد تجربیات او در این زمینه بیشتر است و شما می‌توانید نتایج بهتری را بدست بیاورید. البته تفاوت زیادی بین دندان پزشکی که در طول سال ده بار به کاشت ایمپلنت می‌‌پردازد با دندان پزشکی که در طول سال صدها کاشت ایمپلنت انجام می‌دهد وجود دارد.

چقدر طول می‌کشد تا متخصص ایمپلنت درباره مراحل درمان با بیمار صحبت کند؟ 


متخصص ایمپلنت دندان باید زمان کافی برای توضیح دادن فرآیند درمان بیمار صرف کند و درباره مزایا و معایب مختلط انواع برندهای ایمپلنت به او توضیح بدهد. یک متخصص ایمپلنت موفق و باتجربه هیچ گونه مشکلی در ارتباط با نشان دادن تصاویر نمونه کارهای خود به بیمارش ندارد و به راحتی تصاویر قبل و بعد از کاشت ایمپلنت را به او نشان خواهد داد. اکثر دندان پزشکان یک پوشه از نمونه کارهای خود را دارند که حاوی تصاویر بسیار با کیفیتی است دندان پزشکان به شما اجازه می‌دهند علاوه بر نمونه کارهای آنها با بیماران قبلی خود صحبت کنید و نظر آنها را درباره نمونه کارهایی که انجام شده است بپرسید. از بررسی وب سایت دندان پزشک و نظرات مراجعین و غافل نشوید زیرا یک منبع اطلاعاتی بسیار مناسب است.

آیا متخصص ایمپلنت قبل از درمان به انجام معاینه کامل دهان می‌‌پردازد؟  


برخی از دندان پزشکان فقط به بررسی موقعیت و جایگاه ایمپلنت می‌‌پردازند و میزان موفقیت کاشت ایمپلنت را بررسی می‌‌کنند اما توجهی به سطح عمومی سلامت بیمار سلامت دهان و شرایط سایر دندان‌های او ندارند. قبل از انتخاب یک دندان پزشک شما باید اطمینان حاصل کنید که به طور کامل به انجام معاینات دندانی پردازد و موارد زیر را در نظر می‌گیرد:

آیا انواع مختلفی از ایمپلنت در دسترس متخصصان ایمپلنت در تهران قرار دارد؟  


گاهی اوقات در فرآیند درمان و کاشت ایمپلنت تغییر در برنامه ایجاد می‌‌شود که شما به یک ایمپلنت با سایز متفاوت نیاز خواهید داشت. دندان پزشکانی که در طول سال به کاشت تعداد زیادی ایمپلنت می‌پردازند معمولاً در کلینیک خود انواع مختلفی از ایمپلنت را در سایز و اشکال مختلف نگهداری می‌کنند تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایند. در غیر این صورت فرآیند کاشت ایمپلنت متوقف می‌شود تا یک ایمپلنت دیگر سفارش داده شود یا اینکه برنامه درمان و کاشت ایمپلنت به طور کامل عوض خواهد شد.

آیا متخصص ایمپلنت در تهران از فناوری‌های جدید استفاده می‌کند؟ 


آیا متخصص ایمپلنت در تهران از فنآوری‌های جدید استفاده می‌کند؟

فناوری‌های جدید و پیشرفته در عرصه دندان پزشکی علاوه بر آنکه به تشخیص دقیق و سریع کمک می‌کند باعث می‌شود که فرایند درمان برای بیمار ساده تر باشد و نتایج بهتر و قابل پیش بینی به دست بیاید. برخی از فناوری‌های بسیار جدید که در طرح دندان پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند و باعث می‌شود فرایند درمان با نتایج خوبی همراه شود به شرح زیر می‌باشند:

در کلینیک دندان پزشکی تهران از چه نوع ایمپلنت دندانی استفاده می‌شود؟ 


برخی از دندان پزشکان از انواع خاص یا برندهای خاص ایمپلنت استفاده می‌‌کنند. تولید کنندگان برخی از انواع ایمپلنت‌های دندانی شرکت‌هایی هستند که چندین دهه فعالیت آنها می‌‌گذرد و تحقیقات کافی در این زمینه انجام داده ‌اند. برخی از شرکت‌های تولید کننده ایمپلنت به ارائه محصولات ارزان و با کیفیت پایین می‌پردازند که استفاده از این نوع ایمپلنت می‌‌تواند برای دندان پزشک سودآور باشد به همین دلیل باید بدانید که متخصص کاشت ایمپلنت از چه نوع برندی استفاده می‌کند.

میزان شهرت و خوش نامی ‌متخصص کاشت ایمپلنت چقدر است؟ 


قبل از تصمیم گیری برای انتخاب دندان پزشک یا متخصص کاشت ایمپلنت به بررسی سابقه کاری او بپردازید و از خوش نام بودن او اطمینان حاصل کنید. می‌توانید اسم او را در گوگل سرچ کنید یا از سایر بیماران او در این رابطه سوال بپرسید.

آیا امکان انجام جراحی‌های پیچیده در کلینیک دندان پزشکی تهران وجود دارد؟ 


آیا اگر در هنگام کاشت ایمپلنت مشکلی پیش بیاید و بیمار به سایر روش‌های درمانی از قبیل پیوند استخوان، پیوند بافت یا جراحی لیفت سینوس نیاز داشته باشد متخصص ایمپلنت دانش کافی و تجربه لازم را برای انجام این نوع جراحی‌ها دارد یا خیر؟ شما می‌توانید برای یافتن پاسخ این سوال با پزشک خود صحبت کنید.

فرق دندان پزشک عمومی با متخصص کاشت ایمپلنت چیست؟


فرق دندان پزشک عمومی با متخصص کاشت ایمپلنت چیست؟

امروز دندان پزشکی شاخه‌های تخصصی مختلفی دارد که برخی از آنها عبارتند از ارتودنسی، جراحی فک و صورت، درمان کانال ریشه، جراحی لثه، متخصص ساخت پروتز، متخصص ایمپلنت و مواردی از این قبیل. روش‌های درمان دندان به شیوه کاملا تخصصی و با رعایت بالاترین استانداردها انجام می‌شوند. به منظور درمان برخی از مشکلات دندان بهتر است به متخصصان همان حوزه مراجعه کرد. به عنوان مثال برای درمان مشکلات کانال ریشه به متخصص کانال ریشه و برای کاشت ایمپلنت و پروتز دندان به متخصص ایمپلنت پروتز مراجعه شود. متخصص کاشت ایمپلنت دندان پزشکی است که دوره عمومی شش ساله دندان پزشکی را گذرانده است و سپس وارد دوره ۳ تا ۵ ساله دندان پزشکی تخصصی یا پروتز دندانی یا کاشت ایمپلنت دندانی شده است و آزمون برد تخصصی را با موفقیت گذرانده است. او همچنین در دوره عمومی و تخصصی آموزشی به درمان بیماران مختلف پرداخته است و به این ترتیب دارای تجربه و مهارت کافی در زمینه کاشت ایمپلنت می‌باشد. روش‌های مختلف درمان دندان از قبیل پر کردن آن یک روش درمانی ساده نیست بلکه یک روش درمانی تخصصی است که انجام آن علاوه بر تخصص و هزینه کاشت ایمپلنت دندان نیازمند تجربه و مهارت بالای دندان پزشک است.

هزینه کاشت ایمپلنت در کلینیک دندان پزشکی تهران چقدر است؟ 


هزینه کاشت ایمپلنت باید منطقی و قابل قبول باشد به خاطر داشته باشید که همه این فاکتورها در میزان موفقیت درمان و کاشت ایمپلنت تاثیر دارند و می‌توانند طول عمر ایمپلنت را افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *