تهران ،فرمانیه، جنب باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان ۲۴۱،طبقه سوم واحد شماره ۱۱

مرکز رادیولوژی و سونوگرافی فرمانیه با بالای بیست سال سابقه کار در انجام تصویر برداری پزشکی˓ از مراکز قدیمی وبا تجربه بالای کار˓ در منطقه یک تهران می باشد.

استفاده از کادر مجرب و با تجربه و پزشکان با سابقه و تجربه بالا از دیگر خصوصیات این مجموعه می‌باشد.

حضور متعدد بیماران قدیمی جهت چکاپ هر ساله خود˓ افتخار دیگری برای این مرکز درمانیست.

از دیگر خصوصیات این مجموعه دسترس آسان از طریق مسیرهای اتوبانی صیاد شیرازی و یا اتوبان امام علی و بزرگراه ارتش و صدر به این مجموعه است.

به جهت اینکه کلینیک فرمانیه در ساختمان پزشکان واقع شده است بیماران به راحتی می توانند از سایر خدمات این ساختمان مانند آزمایشگاه – پزشک فوق تخصص گوارش- دندان پزشک و.. استفاده کنند.

این مجموعه هیچ ارتباطی با رادیولوژی بیمارستان فرمانیه ندارد.

 فیلم های استفاده شده در این کلینیک با برند Konica محصول ژاپن می‌باشد که در کیفیت ماندگاری و چاپ بی‌نظیر است.

بیمه‌های تحت پوشش و پایین آوردن هزینه بیماران از دیگر اقدامات این مرکز می‌باشد.

مرکز رادیولوژی و سونوگرافی فرمانیه

سایت رادیولوژی :

www.farmanieh-radiology.com

اینستاگرام : radiologyfarmanieh@

آدرس : تهران- پاسداران – ابتدای خیابان شهید لواسانی (فرمانیه سابق) – روبروی باشگاه فرمانیه – ساختمان پزشکان 222- پلاک 5- طبقه زیر همکف – واحد 1

تلفن : 0212283022502122298136

طرف قرارداد با بیمه‌های:

طرف قرارداد با بیمه های مرکز رادیولوژی و سونوگرافی فرمانیه

مرکز رادیولوژی و سونوگرافی فرمانیه

مرکز رادیولوژی و سونوگرافی فرمانیه

1.دستگاه ماموگرافی:

دستگاه موجود در این مرکز با برند planmeca ساخت کشور فنلاند می باشد که برندی معروف در کشور های اروپایی در زمینه عکسبرداری پزشکی می‌باشد که با پردازش با سیستم CR˓تصاویر متفاوتی نسبت به سیستم آنالوگ ارائه می دهد.

2.دستگاه عکسبرداری دندان OPG و CEPHALOMETRY:

دستگاه موجود در مرکز با برند vatech  ساخت کشور کره جنوبی می‌باشد. این شرکت با پیشرفت بسیار خوبی در زمینه عکسبرداری دندان رقیب سر سختی با رقیبان اروپایی خود می باشد.

مدل موجود از این برند در مرکز فرمانیه˓ با تکنولوژی فول دیجیتال (DR) تصاویر با کیفیت بسیار بالایی ارائه می‌دهد. در این تکنولوژِی از کاست استفاده نمی شود و تصاویر از طریق سنسوری مستقیما دیجیتال شده و روی مانیتور ظاهر می گردد.

در قسمت CEPHALOMETRY این دستگاه از وضعیت استخوان های فکی و نحوه قرار گیری دندان ها روی هم عکسبرداری می شود که برای ارتودنسی و جراحی های فک بسیار با ارزش است.

دستگاه عکسبرداری دندان OPG و CEPHALOMETRY

دستگاه عکسبرداری دندان OPG و CEPHALOMETRY

دستگاه عکسبرداری دندان OPG و CEPHALOMETRY

3.عکسبرداری تک دندان peri apical و bitewing

دستگاه این مرکز، با برند planmeca می باشد. سنسور دیجیتال که در دهان بیمار قرار می گیرد با برند vatech می باشد که با توجه به اینکه سیستم پردازش آن DR  می باشد کیفیت بالایی در عکسبرداری دارد که بالاترین تکنولوژی روز دنیا می باشد. تنها مشکل این سنسور سختی آن و عدم انعطاف در دهان بیمار می باشد که در روش های آنالوگ و CR این مشکل وجود ندارد. ولی با توجه به کیفیت بالای تصاویر˓ با همکاری و تحمل بیمار˓ تصاویر بسیار با کیفیتی بدست خواهد آمد.

کارشناسان با پوشیدن دستکش های لاتکس و کاور کردن سنسور برای هر بیمار و ضد عفونی کردن ست های نگهدارنده سنسور در دهان بیمار با ضد عفونی کننده قدرتمند DECONEX تمام موارد بهداشتی را رعایت می کنند و نگرانی بابت این موضوع در این مرکز وجود ندارد.

عکسبرداری تک دندان peri apical و bitewing
کیفیت بالای عکس تک دندان به روش دیجیتال را ملاحظه می فرمایید.

عکسبرداری تک دندان peri apical و bitewing

عکسبرداری تک دندان peri apical و bitewing

4.عکسبرداری روتین و ارتوپدی:

که با دستگاه CONTROL X محصول مشترک آمریکا و مجارستان انجام می شود. و با پردازش توسط دستگاه CR تصاویر کیفیت بالایی را ارائه می دهد.

عکسبرداری روتین و ارتوپدی

تمامی سیستم های عکسبرداری این مرکز هر ساله کنترل کیفی می شود و صحت کارکرد آن مورد بررسی قرار می گیرد.

5.دستگاه سنجش تراکم استخوان (BMD)

که توسط جدیدترین مدل برند معروف HOLOGIC انجام می شود که محصول کشور آمریکا می باشد و در اندازه گیری دقیق و انجام سریع اسکن در آن بی نظیر است.

تلاش شرکت های رقیب برای رسیدن به فناوری و دقت این دستگاه ادامه دارد ولی شرکت HOLOGIC در بخش سنجش تراکم استخوان همواره پیش قدم بوده است.

درج دستگاه HOLOGIC در نسخه برخی پزشکان و تاکید این همکاران با انجام تست فقط با این برند نشان از دقت بالای این دستگاه دارد.

به دلیل اینکه هر روز دستگاه به طور اتوماتیک خود را کنترل کیفی می کند و بدون کنترل کیفی اجازه انجام هیچ تستی را نمی دهد˓خطای اندازه گیری پارامتر ها همواره در حد استاندارد های جهانی باقی می ماند.

این دستگاه علاوه بر توانایی انجام تست سنجش تراکم استخوان˓توانایی انجام تست آنالیز کل بدن و اندازه گیری میزان توزیع بافت چربی و ماهیچه در بدن را نیز دارد. (جهت اطلاعات بیشتر به کانال اینستاگرام مرکز مراجعه فرمائید)

دستگاه سنجش تراکم استخوان (BMD)

6.سونوگرافی:

که توسط دستگاه با برند MEDISON محصول کره جنوبی و با مدل V10 که از محبوبیت بالایی بین پزشکان رادیولوژیست برخوردار است˓ انجام می پذیرد. تعداد بالای نصب این دستگاه در سطح ایران گویای مرغوبیت این دستگاه می باشد. کمپانی مدیسون به تازگی با کمپانی SAMSUNG ادغام گردیده است.

دستگاه با کیفیت در کنار پزشک مجرب و با تجربه = گزارش دقیق

سونوگرافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *